Lešanská 1176 / 2a, 141 00 Praha 4, | Tel.: +420 221 592 961
Úřední hodiny: pondělí – pátek 8:00 – 15:00 hod., jinak po domluvě
 

Školení hodnotitelů trofejí

Školení hodnotitelů trofejí

31.3.2017

 

Školení pro hodnocení trofejí se zdárně rozběhlo. Ohlasy na školení jsou velice pozitivní a je vidět že Českomoravská myslivecká jednota, z.s. vyslyšela přání mnoha hodnotitelů a myslivců, kteří mají chuť se v tomto oboru vzdělávat.

Samozřejmě se nic neobejde bez překážek. V metodice „Hodnocení loveckých trofejí“, která byla převzata z odborné publikace Myslivost II. doc. Miloslava Vacha, se vyskytlo mnoho nepřesností, a proto se sekretariát ČMMJ společně s vydavatelem rozhodl, že bude publikace stažena zpět a všem účastníkům školení bude předáno aktualizované vydání. Vše proběhne prostřednictvím okresních mysliveckých spolků a to co nejdříve. Prosíme všechny účastníky školení, aby své staré vydání metodiky „Hodnocení loveckých trofejí“ předali co nejdříve na svůj okresní myslivecký spolek. 

Pro zájemce, kteří se včas nestihli přihlásit na školení v rámci svého okresu, doporučuji, aby si v přiložené tabulce vyhlédli vhodný termín a kontaktovali pořádající OMS. Sekretariát ČMMJ uvažuje o pořádání školení na podzim 2017, které proběhne v Praze a kterého se mohou zúčastnit zájemci z celé republiky. Počet míst však bude omezen.

Jakékoliv dotazy prosím směřujte na

Bc. Marek Kraus, email:
marek.kraus@cmmj.cz, tel: 602 363 568

Autor: M.K.

Přiložené dokumenty

 Skoleni-hodnotitelu-trofeji-na-web (xlsx - 17,94 KB)

Fotogalerie

 
Honitby Jakou byste preferovali minimální výměru honitby?
 
1568
 
571
 
3709
 
12238
 
1988
 
600
 
2066


Partneři webu

IMOFA Ministerstvo zemědělství Lesy České republiky, s.p. Česká lesnická společnost

Spřátelené organizace

Silva Regina CIC FACE Výstaviště Lysá nad Labem Výstaviště České Budějovice Sellier & Bellot Česká zbrojovka a.s. Ústřední hodnotitelská komise trofejí Českomoravská kynologická jednota Pojišťovna Halali Myslivost Český rybářský svaz Český svaz včelařů Český zahrádkářský svaz Český svaz chovatelů