Lešanská 1176 / 2a, 141 00 Praha 4, | Tel.: +420 221 592 961
Úřední hodiny: pondělí – pátek 8:00 – 15:00 hod., jinak po domluvě
 

Zástupci ČMMJ se setkali s bavorskými kolegy

Zástupci ČMMJ se setkali s bavorskými kolegy

Landshut, Německo

 
Na tradiční zahájení roku byli pozváni zástupci Jihočeské společnosti pro ochranu přírody a myslivost spolu se zástupci ČMMJ. JISOPM velmi intenzivně spolupracuje s bavorskou stranou od r. 2008 na společných projektech, jejichž výstupy jsou velmi zajímavé pro obě strany. Jsou příkladnou ukázkou příhraniční spolupráce.

Dne 8.2. se konalo setkání významných osobností Bavorska a hostů, kde nechybělo i několik ministrů. Za ČMMJ se zúčastnil předseda Jiří Janota a jednatelka Martina Novotná, za JISOPM pak předseda Roman Urbanec, ředitelka Zdeňka Pirglová a za dlouhodobou přínosnou spolupráci i bývalý místopředseda ČMMJ Jiří Chmel. Na tomto slavnostním večeru předal předseda ČMMJ vyznamenání I. stupně předsedovi celoněmeckého mysliveckého svazu Jürgenu Vockeovi.

Následující den proběhlo společné zasedání zahraničních účatníků, kde předali krátké informace o svých organizacích zástupci Polska, Chorvatska, Švýcarska, Černé Hory, České republiky a jednotlivé spolkové země Německa.


Autor: MN

Fotogalerie

 
Honitby Jakou byste preferovali minimální výměru honitby?
 
1567
 
571
 
3709
 
12236
 
1987
 
600
 
2064


Partneři webu

IMOFA Ministerstvo zemědělství Lesy České republiky, s.p. Česká lesnická společnost

Spřátelené organizace

Silva Regina CIC FACE Výstaviště Lysá nad Labem Výstaviště České Budějovice Sellier & Bellot Česká zbrojovka a.s. Ústřední hodnotitelská komise trofejí Českomoravská kynologická jednota Pojišťovna Halali Myslivost Český rybářský svaz Český svaz včelařů Český zahrádkářský svaz Český svaz chovatelů