Lešanská 1176 / 2a, 141 00 Praha 4, | Tel.: +420 221 592 961
Úřední hodiny: pondělí – pátek 8:00 – 15:00 hod., jinak po domluvě
 

Navazující kurz pro vedoucí mysliveckých kroužků

Rozšiřující kurz pro absolventy základního kurzu pro vedoucí mysliveckých kroužků

Absolventům Kurzu pro vedoucí mysliveckých kroužků nabízíme možnost zúčastnit se navazujícího kurzu v Hranicích. Jedná se o víkendový kurz, pro zájemce, kteří mimo mysliveckých znalostí chtějí získat povědomí i o lesnických disciplínách. Naše vize konání těchto navazujících kurzů je postavena na snaze představit blíže vedoucím mysliveckých kroužků všechny lesnické disciplíny, aby mohli své malé svěřence obohacovat v širším měřítku environmentálního a lesnického vzdělávání. Každý rok se budou témata navazujícího kurzu obměňovat a doplňovat.

První kurz bude zaměřen na lesnické disciplíny – dendrologie a pěstování lesa a uskuteční se 21. - 23. dubna 2017. Kapacita kurzu je omezena na 20 účastníků.

Bude-li kapacita kurzu v dubnovém termínu výrazně překročena, jsme připraveni ve spolupráci se SLŠ Hranice opakovat stejný navazující kurz ještě v měsíci červnu. Přihláška pro případné zájemce je  uveřejněna v přiložených dokumentech. Podmínka účasti je absolvování základního kurzu pro vedoucí mysliveckých kroužků a členství v ČMMJ.

Autor: j.a.

Přiložené dokumenty

 Hranice-navazujici-2017-prihlaska (docx - 61,76 KB)
 
Národní myslivecké slavnosti 2018 Navštívili jste letos naše Národní myslivecké slavnosti a jak jste byli spokojeni?
 
84
 
11
 
103


Partneři webu

Ministerstvo zemědělství Lesy České republiky, s.p.