Novinky

 • Sekretariát ČMMJ v režimu nouze

  Sekretariát ČMMJ v režimu nouze

  S ohledem na zpřísněná opatření kolem koronaviru bude sekretariát ČMMJ pro veřejnost otevřen jen v pondělí a úterý od 8.00 do 12.00 hodiny, a to po předchozí telefonické dohodě. Zaměstnanci budou pracovat prostřednictvím emailu a mobilních telefonů z domu. Své dotazy směřujte na příslušné pracovníky dané oblasti. Kontakty naleznete na stránce „Kontaktujte nás“.

 • O všem, co se v lese šustne

  O všem, co se v lese šustne

  Státní podnik Lesy ČR, partner Českomoravské myslivecké jednoty před rokem založil Klub nového lesa. Motto klubu zní: “ Tvořte krajinu s námi a zasaďte se o lesy pro další generace“. Dává tak jasný signál pro všechny zájemce o přírodu a její obnovu. Přes mobilní aplikaci nebo na webu Klub nového lesa se o všem, co se v lese šustne, můžete dozvědět. Efektivní …

  O všem, co se v lese šustne Číst dál »

 • Zkoušky loveckých psů a prodloužený nouzový stav

  Zkoušky loveckých psů a prodloužený nouzový stav

  Zkoušky loveckých psů na území České republiky jsou v souladu s usnesením vlády České republiky č. 439/2020 Sb., o prodloužení nouzového stavu v souvislosti s epidemií viru SARS CoV-2, ZRUŠENY do 20. listopadu 2020.

 • Platnost osvědčení prohlížitelů zvěřiny

  Platnost osvědčení prohlížitelů zvěřiny

  Státní veterinární správa oznamuje, že na proškolené osoby, kterým letos skončila nebo skončí platnost osvědčení pro prohlížení ulovené volně žijící zvěře, se stále vztahuje tolerování, které jsme oznamovali v březnu 2020 na adrese https://www.svscr.cz/aktualni-informace-svs-pro-prohlizitele-zveriny/. Školení proškolených osob byla sice v září a říjnu obnovena, ale proběhlo jich jen pár a znovu musela být přerušena. Navíc se školení díky karanténě …

  Platnost osvědčení prohlížitelů zvěřiny Číst dál »

 • Seminář o zpracování zvěřiny

  Seminář o zpracování zvěřiny

  Ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství a Českou zemědělskou univerzitou vám přinášíme online záznamy ze Semináře o zpracování zvěřiny a biologii zvěře. Zhlédnout můžete přednášky Pavla Forejtka o našem webu ProZvěřinu.cz, Tamary Latini o maloobchodních bourárnách zvěřiny a Ondřeje Izsófa na téma Registrace a provoz bourárny na prodej dělené zvěřiny.

Akce

Zpravodaj do e-mailu
Partneři ČMMJ
Ministerstvo zemědělství
Meopta logo
Česká zbrojovka
Sellier @ Bellot logo
Přejít na začátek