Mládež

 • Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“

  Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“

  Jako každý rok, tak i letos pro dětské a mladé přátele včelaření, rybaření, chovatelství, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční elektronická soutěž. Organizátorem je Střední odborné učiliště včelařské – Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČSV, z. s. a ČZS, z. s. a ČSCH, z.s.. Vyhlášení vítězů soutěže proběhne v Lysé nad Labem v rámci …

  Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“ Číst dál »

 • Materiály pro děti v kroužcích

  Materiály pro děti v kroužcích

  Připravili jsme materiály pro děti v našich přírodovědných a mysliveckých kroužcích. Nezapomeňte se zaregistrovat abyste materiály pro děti získali. Neváhejte se obrátit na Patricii Jakešovou, která se na ČMMJ stará o práci s dětmi a mládeží. Materiály předáváme vždy osobně vedoucím kroužků. Prosíme o fotodokumentaci a krátkou informaci o práci s materiály v kroužcích.

 • Kurz pro vedoucí mysliveckých kroužků

  Kurz pro vedoucí mysliveckých kroužků

  Na Střední lesnické škole v Hranicích na Moravě proběhl minulý týden již 13. ročník Kurzu pro vedoucí mysliveckých kroužků. Účast byla tentokrát jedna z největších, 30 účastníků ze všech koutů celé země mělo možnost vzdělat se v oblasti práce s dětmi a mládeží. Děkujeme SLŠ v Hranicích na Moravě a ČMMJ za organizaci a zajištění kurzu. Naše budoucnost je v dětech a mládeži, a práce s nimi, může …

  Kurz pro vedoucí mysliveckých kroužků Číst dál »

 • Celostátní soutěž pro všechny kroužky se zaměřením na přírodu

  Celostátní soutěž pro všechny kroužky se zaměřením na přírodu

  Střední odborné učiliště včelařské – Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky ve spolupráci ČMMJ, ČZS, ČRS, ČSCH ČSV vyhlašuje soutěž pro všechny šikovné a kreativní děti a mládež ( 8-16 let) pracující v kroužcích s environmentálním zaměřením. Soutěž je určena pro celé kroužky.

 • Darujme kroužky dětem

  Darujme kroužky dětem

  Díky členství ČMMJ v České radě dětí a mládeže, byly naše myslivecké kroužky pro děti zahrnuty do aktivity Darujme kroužky dětem. Zde mohou rodiče dětí čerpat až 4000 Kč ročně jako příspěvek na účast dítěte v kroužku. Příspěvek je vždy na konkrétní dítě a je nutné, aby o příspěvek žádali rodiče, nicméně i zde se otevírá prostor pro děti, které třeba díky …

  Darujme kroužky dětem Číst dál »

 • Kurz pro vedoucí mysliveckých kroužků

  Kurz pro vedoucí mysliveckých kroužků

  Z důvodu velkého počtu zájemců o Kurz pro vedoucí mysliveckých kroužků, je v jednání otevření dalšího termínu. Informace budou brzy zveřejněny. Předpokládaný termín kurzu v SLŠ Hranice je 22. – 25. 8. 2024. Finanční podmínky jsou v jednání.

 • 54. ročník soutěže Zlatá srnčí trofej

  54. ročník soutěže Zlatá srnčí trofej

  54. ročník soutěže Zlatá srnčí trofej proběhne tentokrát na Vysočině, v mezinárodním táboře Zálesí Mladé Bříště u Humpolce. Termín konání je pro kategorii A 13.7.-27.7.2024 a pro kategorii B 27.7.-10.8.2024. Poprvé v historii záštitu nad 54. ročníkem Zlaté srnčí trofeje převzal radní kraje Vysočina. Veškeré informace budou vydány do konce března.

Manuál pro přednášky ve školách a školkách

Manuál pro přednášky ve školách a školkách
PDF, velikost souboru: 248 KB


Formuláře pro vedoucí kroužků

Formulář pro zpracování osobních údajů
Při zřizování úrazového pojištění kroužků, je nutné mít podepsaný souhlas zákonných zástupců.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
DOCX, velikost souboru: 17 KB


Formulář pro Halali
Slouží pro úrazové pojištění kroužků. Nezapomeňte vyplnit jméno, příjmení, datum narození / rodné číslo a bydliště.
Formulář prosím vyplňujte elektronicky, dále se upravuje a vyplňuje, což u skenu nelze.

Formulář pro Halali
PDF, velikost souboru: 720 KB


Formulář kontakty na vedoucí
Slouží k prvotní registraci kroužku. Je nutné vyplnit jméno a příjmení vedoucího (všech vedoucích, kteří se na kroužku podílí), název kroužku, OMS, počet dětí – kontrola s pojistkou a alespoň emailový kontakt na jednoho z vedoucích.

Formulář kontakty na vedoucí
XLS, velikost souboru: 16 KB

Přejít na začátek