Novinky

Mladí myslivci, prověřte své znalosti v soutěži

Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“

Jako každý rok, tak i letos pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční elektronická soutěž. Organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské – Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery Českomoravskou mysliveckou jednotou, Českým rybářským svazem, Český svaz včelařů a Český zahrádkářský svaz.

 • Soutěž je určena všem ve věku od 10 do 16 let.
 • Soutěž bude probíhat od 3. 3. do 15. 4. 2020.
 • Soutěžní otázky budou složeny z témat: včelařství, rybářství, myslivosti a zahrádkářství.
 • Soutěžní otázky naleznete na webu https://www.souvnasavrky.cz/elektronicka-soutez.
 • Soutěžních otázek bude 80, časový limit 5 hodin.
 • Kritérium úspěchu je počet bodů, ale zároveň i čas.
 • Prvních deset výherců bude pozváno na výstavu NATURA VIVA 2020 Lysé nad Labem.
 • První čtyři výherci budou pozváni na poznávací pobyt do SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky.

Odkaz na soutěžní otázky naleznete v časopisech a na webových stránkách jednotlivých svazů a na webu Středního odborného učiliště včelařského – Včelařského vzdělávacího centra, o.p.s. Nasavrky, a to www.souvnasavrky.cz/elektronicka-soutez.

Soutěž je opět vytvořena jako webový formulář technologií Google Forms. Po vyplnění kontaktních údajů se přechází na stránky s otázkami.

Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nelze uložit, takže je ho třeba vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů.

S nejlepšími deseti řešiteli se stejně jako v loňském roce, setkáme po předchozím písemném vyrozumění, 30. května 2020 na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat NATURA VIVA 2020.  První desítka nejlepších získá vstup pro sebe a jeden doprovod na výstavu, ostatní náklady si hradí sami.

Nejlepší čtyři soutěžící + jeden doprovod budou dále pozváni do Středního odborného učiliště včelařského – Včelařského vzdělávacího centra, o.p.s. v Nasavrkách, aby se účastnili poznávacího pobytu. Setkání nejlepších soutěžících se uskuteční v termínu 21.–22. července 2020.

Přejeme vám příjemně strávené chvíle nad řešením soutěžních úkolů.

Soubory ke stažení

 • pdf letáček
  Velikost souboru: 2 MB Stažení: 216