Novinky

Výsledky – 3. kolo FOMEI cup 2021

Kategorie do 10 let

Vítěz III. kola FOMEI CUP 2021 v kategorii do 10 let Martin Steklý

St.č.KategorieJménoKlubLIŠKASRNECKAMZÍKKŇOURZákl. nást.RozstřelŘazeníPořadí
8ŽCISTEKLÝ MARTINVAŠKENT TEAM10010010010040010010,41
5ŽCIFOUNĚ MIROSLAVCHODSKÝ ÚJEZD1001001001004001009,32
59ŽCINĚMEC TOMÁŠHORAŽĎOVICE1001001001004001008,83
7ŽCICILER VENDELÍN NIMAKLUB BIATLONU JILEMNICE10099100100399  4
2ŽCISIRŮČEK JANMK OMS JIČÍN VLČATA999910097395  5
1ŽCISLÁMA JANSSK ZEBÍN99979798391  6
14ŽCIJEŽEK PETRMS KAVKÁZSKO LIBŠTÁT96999797389  7
12ŽCIJAROŠ TADEÁŠSK CINDERELLA DNEŠICE98969797388  8
9ŽCIKLIČKA ONDŘEJSK CINDERELLA DNEŠICE93959493375  9
10ŽCIHOCH MICHALSSK ZEBÍN80597287298  10
3ŽCIDVOŘÁK JAKUBNOVÉ SEDLO LOUČKY3792375180  11
11ŽNĚŠLEHOFEROVÁ NELACHODSKÝ ÚJEZD10010010010040010010,21
13ŽNĚKRUTINOVÁ TEREZATACHOV1001001001004001009,92
6ŽNĚŠLEHOFEROVÁ LADACHODSKÝ ÚJEZD1001001001004001009,43
4ŽNĚPROCINGROVÁ EVAZNOJMO1001001001004001008,44

Kategorie 11 -15 let

Vítěz III. kola FOMEI CUP 2021 v kategorii dorostu Nicol Hradecká

St.č.KategorieJménoKlubLIŠKASRNECKAMZÍKKŇOURZákl. nást.RozstřelŘazeníPořadí
38DKYHRADECKÁ NICOLVAŠKENT TEAM100989899395  1
21DKYALBLOVÁ BÁRASTŘÍBRO95999998391100 2
36DKYKRAMEROVÁ VERONIKASK CINDERELLA DNEŠICE9799989739197 3
32DKYFARSKÁ ELENASSK ZEBÍN951009695386  4
43DKYSLÁMOVÁ DIANASSK ZEBÍN99909497380  5
44DKYKŮŽELOVÁ STELLAMS SOVINEC HORNÍ BRANNÁ96989096380  6
15DKYLORENCOVÁ BÁRAMARTÍNKOVICE96859897376  7
29DKYJANÍČKOVÁ  KAMILAŠUMICE98879191367  8
16DKYFOUŃOVÁ MARIECHODSKÝ ÚJEZD88969687367  9
27DKYVLKOVÁ TEREZAŠUMICE80879585347  10
41DKYŠTENGLOVÁ NATÁLIESK CINDERELLA DNEŠICE89768487336  11
18DKYSIRŮČKOVÁ LUCIEVAŠKENT TEAM71868292331  12
34DKYDOLEJŠOVÁ ANETASK CINDERELLA DNEŠICE73738796329  13
42DKYTICHÁČKOVÁ ELIŠKASSK ZEBÍN71636589288  14
30DCISTEKLÝ LUKÁŠVAŠKENT TEAM949897100389  1
57DCIFICEK MATĚJDIANA CENTRUM CB96949697383  2
25DCIPROCINGR MICHALZNOJMO90989797382  3
24DCIKAZDA TADEÁŠSSK ZEBÍN988610096380  4
28DCIKRAHULA MICHAELŠUMICE869295100373  5
33DCIMOUDRÝ JAKUBŠUMICE97869694373  6
31DCIJÍNA DANIELJÍNA TEAM90978797371  7
26DCIKOLB MATĚJMS STRÁŽKA ČÍČENICE96899588368  8
39DCIKRAHULA PATRIKŠUMICE89858998361  9
45DCIKRUTINA MATĚJTACHOV89898096354  10
19DCIDANIEL VOJTĚCHSSK ZEBÍN76789798349  11
46DCIGREGUŠ JOSEFCHODSKÝ ÚJEZD82928480338  12
35DCIMANČÍK JIŘÍŠUMICE73728478307  13
20DCIKOLB ŠTĚPÁNMS STRÁŽKA ČÍČENICE85675795304  14
22DCIFOUNĚ VÁCLAVCHODSKÝ ÚJEZD44567869247  15
23DCIKLIČKA MATĚJSK CINDERELLA DNEŠICE58664379246  16
17DCIPEKÁREK JOSEFCHVALOVICE48613280221  17

Kategorie junior 16 – 20 let

Vítěz III. kola FOMEI CUP 2021 v kategorii 16-20 let Jan Kučera

St.č.KategorieJménoKlubLIŠKASRNECKAMZÍKKŇOURZákl. nást.RozstřelŘazeníPořadí
54JKYTICHÁČKOVÁ KLÁRAČLA TRUTNOV1009885903730 1
58JKYFICKOVÁ KATEŘINADIANA CENTRUM CB8810096883720 2
51JKYTICHÁČKOVÁ MARTINAČLA TRUTNOV1008889843610 3
56JKYKUČEROVÁ TEREZASSK ZEBÍN839874893440 4
55JŘIKUČERA JANSSK ZEBÍN1009997953910 1
48JŘIKASTL PAVELSSPK STŘÍBRO9910095923860 2
53JŘIKUŘÍK VOJTĚCHSSK NOVÁ PAKA1009896903840 3
50JŘIHLAVÁČEK DANIELSSPK STŘÍBRO979896913820 4
52JŘIHEJDUK MARTINCHODOVICE9810086863700 5
47JŘIZÁK MIROSLAVHAVLÍČKŮV BROD989787833650 6
49JŘIBAČA DAVIDSSPK STŘÍBRO899192843560 7

Sponzoři soutěže

Luboš Lonský stavební činnost, DIANAKRAUS.CZ, Josef Kraus střelnice pod Zebínem

Soubory ke stažení