Novinky

Zpráva pro editory web. stránek OMS a klubů při ČMMJ

V minulém týdnu jsme měli jednání se zástupci Klubu fotografů přírody. Mimo jiných aktivit a spolupráce v rámci výstav a akcí jsme se dohodli na sdílení náhledových fotografií, které jsou k dispozici na stránkách Klubu fotografů přírody v sekci Fotobanka. Reagovali jsme tak na požadavek některých z vás, kteří postrádáte ilustrační fotografie při zveřejňování příspěvků na vašich webových stránkách.

Fotografie si můžete stáhnout a použít pouze na webových stránkách a sociální sítích okresních mysliveckých spolků (OMS) a klubů při ČMMJ pod přátelskou podmínkou, že uvedete autora fotografie a Klub fotografů přírody.

Např. Foto: Jan Novák, Klub fotografů přírody při ČMMJ

V případě, že budete chtít snímek zveřejnit jiným způsobem, mimo zmíněné webové stránky a sociální sítě OMS a klubu při ČMMJ např. na tisk plakátu, v rámci článků regionálního tisku apod., vždy se obraťte na klub a dohodněte si možnost užití fotografie a autorský honorář. Fotografie nejsou v tiskové kvalitě a není je možné volně bez písemného souhlasu autora a klubu používat. Věříme, že díky fotografiím od našich profesionálů váš příspěvek získá větší ohlas a upoutá pozornost.

V roce 2020 jsme spustili většině pobočným spolkům webové stránky. Některé spolky se s novým online prostředím sžily lépe, některé hůře. Opětovně vám nabízíme pomoc při editaci – kontaktujte Lucii Kolouchovou na mailu yhpvr.xbybhpubin@pzzw.pm – nebo se přímo ptejte na PR oddělení ČMMJ. Rádi vám pomůžeme odstranit problém, poradíme s editací či aktualizací. V příloze naleznete uživatelský manuál.

Zároveň se omlouváme za technickou vadu distribuce příspěvků z centrálního webu na webové stránky OMS. Závadu řešíme. Děkujeme za pochopení.

Sekretariát ČMMJ

Soubory ke stažení