Novinky

 • Výsledky Memoriálu Karla Podhajského 2020

  Výsledky Memoriálu Karla Podhajského 2020

  Zveřejňujeme výsledky Memoriálu Karla Podhajského, který se uskutečnil v Uherském Hradišti v Dolním Němčí. Za nemalého úsilí všech organizátorů se podařilo i v této nepříznivé době naši vrchcholnou kynologickou soutěž uskutečnit na velmi vysoké úrovni. Vítězem se stal pointer Aston z Raklesu s vůdcem Petrem Glozou. Výsledky najdete na webu LoveckýPes.cz.

 • Aktuální situace a rizika AMP

  Aktuální situace a rizika AMP

  SVS upozorňuje na stoupající riziko možného znovu zavlečení AMP na naše území a apeluje na dodržování mechanismů, které mohou toto nebezpečí snížit. V řadě zemí se opět vyskytuje AMP u divokých prasat. Pro ČR hrozí nebezpečí především z Polska, Maďarska a Slovenska. Aktuálně nejnovějším rizikem je výskyt AMP v Německu. Současná situace rozšíření AMP v EU: V ČR proto nadále zůstávají v platnosti mimořádná …

  Aktuální situace a rizika AMP Číst dál »

 • Sázejte stromy pro nové generace

  Sázejte stromy pro nové generace

  Letos je vyhlášena akce Den za obnovu lesa na 17. října 2020. Více na www.sazimelesynovegenerace.cz Přijďte a staňte se součástí obnovy lesů i vy!

 • Odešel Josef Dědouch, místopředseda Kynologické komise

  Odešel Josef Dědouch, místopředseda Kynologické komise

  S lítostí oznamujeme, že z našich řad odešel pan Josef Dědouch, dlouholetý jednatel OMS Pelhřimov, kynolog, všestranný rozhodčí a místopředseda kynologické komise ČMMJ. Čest jeho památce.

 • Staňte se součástí obnovy lesů

  Staňte se součástí obnovy lesů

  V minulém roce zaznamenal projekt Lesů ČR Den za obnovu lesa velký ohlas. Na 14 míst se po celé republice dostavilo téměř 31 000 účastníků, aby podpořili snahu Lesů ČR vytvořit lesy pro nové generace. Vysázelo se 162 000 sazenic smíšeného porostu, lidé stavěli oplocenky kolem nové výsadby a odklízeli klest z pasek. Letos je vyhlášena akce Den za obnovu …

  Staňte se součástí obnovy lesů Číst dál »

Akce

Zpravodaj do e-mailu
Partneři ČMMJ
Ministerstvo zemědělství
Meopta logo
Česká zbrojovka
Sellier @ Bellot logo
Přejít na začátek